Podzimní etapa Flory Olomouc

,

Podzimní Flora

Jste nadšeným zahrádkářem? Rádi se „hrabete v hlíně“ nebo se jen tak kocháte vypěstovanou zeleninou a ovocem, která lahodí nejen oku, ale i jazyku? Pokud jste odpověděli na jednu z těchto otázek kladně, není čas ztrácet čas. Navštivte Floru Olomouc, která se koná teď o víkendu.

 Hanáček se zúčastnil druhého dne podzimní Flory a byl velmi spokojen. Jelikož byl všední den, výstaviště nebylo přehlceno návštěvníky a procházka za krásného počasí byla velmi příjemná. V celém areále postávaly stánky s různými druhy dřevin, květin, semen, různých bylinných preparátů, sirupů, krásných ručních výrobků, dřevěných hraček a dalším zajímavým zbožím. V pavilonu A je pro návštěvníky nachystaná výstava s názvem „Tržiště první republiky“, která zobrazuje pomyslnou tržnici před sto lety. Je to velmi hezká podívaná. Podzimní etapu doplňuje také doprovodný program, který si můžete prohlédnout na stránkách Flory. Pro děti je na výstavišti určeno pár stanovišť: jízda dětí na konících, výroba zvířátek z kaštanů a dalších přírodních surovin, dále výroba domečku pro hmyz, různé hádanky, omalovánky apod. Koutek není velký, ale děti určitě nadchne a naučí se něčemu novému.

Podzimní Flora je tedy určená především dospělým návštěvníkům, ale zabaví se na ní i menší děti, takže pokud se chcete přijít inspirovat nebo rozšířit svůj sortiment ovocných stromků na vaší zahradě, nebojte se s sebou vzít i vaše ratolesti 😊 .

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuse?
Neváhejte přispívat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *